بلاگ

چاپ روی سی دی شیراز

انواع روش های چاپ سی دی

روشهای چاپ روی سی دی به صورت دیجیتال

در حالت کلی انواع روش های چاپ سی دی به دو صورت امکان پذیر است که در ادامه به آنها می پردازیم.

استفاده از لیبل های گرد که قبلاً طراحی چاپ شده اند و فرایند چاپ بدین صورت می باشد که این لیبل های گرد می بایست به صورت لایه ای بر روی سی دی چسبیده شوند که البته از لحاظ هزینه مقرون به صرفه میباشد.

عیبی که این روش چاپ دارد این است که :

این روش چاپ یک عیب بزرگ دارد و آن هم این است که احتمال اینکه مرغوبیت چسب کم باشد و یا اینکه خطا در چسب‌ زدن اتفاق بیافتد بسیار زیاد است و این موارد میتوانند در عدم موثر بودن تبلیغات دخیل باشد.

ممکن است چسب به کار رفته در اتصال لیبل و سی دی نامرغوب باشد که می تواند در بی اثر بودن روند تبلیغاتی موثر باشد و هزینه ای که صرف شده باشد به ضرر منتهی شود.

یکی دیگر از انواع روش های چاپ سی دی روش مستقیم است. این روش به دلیل اینکه طرح مورد نظر مشتری به صورت مستقیم با استفاده از دستگاه پرینتر بر روی سی دی چاپ می‌شود در کنار این که کیفیت بالایی دارد دوام و ماندگاری طرح مورد نظر بر روی سی دی بیشتر خواهد بود و چاپ روی سی دی با کیفیت بیشتری انجام می شود. با توجه به اینکه تبلیغات در هر کسب و کاری بسیار اهمیت دارد و هزینه‌ ای که برای آن می‌شود باید بیشترین بازدهی را بدهد.

افرادی که تمایل به استفاده تبلیغاتی از این روش چاپ سی دی را دارند می بایست از روش مستقیم استفاده کنند چون این روش میتواند در هزینه‌ های آنها صرفه‌ جویی بالایی را داشته باشد.  البته باید بگویم هزینه چاپ مستقیم روی سی دی نسبت به استفاده از لیبل های گرد بر روی سی دی بیشتر می باشد . ولی مدت زمانی که می توان از این فرایند تبلیغاتی استفاده کرد بیشتر است و همین امر در محبوبیت این روش چاپ سی دی بیشتر کرده است. پس زمانی که تمایل به تبلیغات از طریق چاپ روی سی دی را داشتید به شما توصیه می شود چاپ سی دی به روش مستقیم را انتخاب کنید.

پرینتیبل

تعریف پرینتیبل در رابطه با سازنده های سی دی ها و دی وی دی ها می باشد .

کارخانه های سازنده معمولاً برند های خود را بر روی سی دی شان قرار می دهند و به نوعی اقدام به تبلیغات کارخانه خودشان می‌کند.

اما این کارخانه ها سی دی هایی را تولید می‌ کنند که میتوان در رابطه با چاپ سی دی برای تبلیغات از آنها استفاده کرد و این سی دی ها در اختیار شرکتهای تبلیغاتی قرار می‌گیرند تا برای تبلیغات مشتریانشان مورد استفاده قرار دهند.

روش کار بدین صورت میباشد که با کمک دستگاه پرینتر روی سی دی طرح مورد نظر مشتری بر روی سی دی چاپ می‌ شود و مشتری می‌ تواند از این روش یک تبلیغات موثر داشته باشد.

البته باید توجه داشته باشید که این فرآیند چاپ نیازمند پرینترهای مخصوص می باشد و با پرینتر های که برای چاپ روی سی دی به روش مستقیم مورد استفاده قرار می‌ گیرند متفاوت است .

روش چاپ روی سی دی استمپر

از این روش برای چاپ روی مینی سی دی استفاده می شود که شرکت های تبلیغاتی میتوانند با چاپ تیراژ هزارتایی طرح مورد نظر را بر روی سی دی چاپ کنند. از آنجایی که مینی سی دی حجم کمتری دارد و چاپ روی آن نیز هزینه کمتری خواهد داشت و همین امر می تواند در هزینه‌های شرکت مورد نظر صرفه جویی زیادی را به همراه بیاورد و برای تبلیغات بهترین گزینه باشد.

یک دیدگاه

گذاشتن دیدگاه

راه های

تماس با ما


آدرس تلگرام

Baktash_advertising

آدرس اینستاگرام

Baktash_advertising

تلفن

07132340423

09178116919

آدرس

شیراز فلکه هنگ کوچه 2 پلاک 9

ساعت کاری

شنبه الی چهار شنبه 9:30 الی 18:30

پنج شنبه 9:30 الی 14:00

جمعه و تعطیلات رسمی چاپ خانه تعطیل می باشد

ارسال ایمیل