فوم و برچسب پلمپ

فوم و برچسب پلمپ

فوم یا دکمه سی دی

  • فوم یا دکمه سی دی به خاطر جنس اسفنجی و ابعاد کوچکش در تعداد بالا عرضه شده و نوعی وسیله ی نگهدارنده سی دی در سطوح مسطح محسوب می شود و هیچ آسیب فیزیکی به دیسکتان وارد نکرده و با ظرافت خاصی عمل حمل را به عهده گرفته و ضامن زیبایی تبلیغاتی شما می شود.
  • این دکمه های اسفنجی در دو رنگ زرد و سفید موجودند و با توجه به نیاز شما میتوان از آنان استفاده کرد
  • با پیشرفت روزافزون تکنولوژی و بازار جهانی فرآیند های تبلیغاتی و برندینگ نیز دستخوش تغییرات اساسی شد و تحول در بازار موجب به وجود آمدن سلیقه های متفاوت با رویکرد های متنوع شد و از این بابت برندهای موفق با نواندیشی و ابداع روش های نوین به برند هود هویت داده و پیشرفت نموده اند،از این حیث ما به معرفی یکی از این ابزارهای تبلیغاتی میپردازیم،دکمه سی دی.
  • دکمه CD که در بازار با نام های فوم سی دی،دکمه اسفنجی،دکمه اسفنجی سی دی،دکمه اسفنجی دی وی دی،فوم نگهدارنده سی دی،دکمه DVD یا دکمه چسب دار سی دی عرضه می شود یک برگه ی اسفنجی به ابعاد سوراخ وسط دیسک می باشد،دکمه ی سی دی دارای چسب اسب و برای نصب و چسباندن سی دی بر محل های مورد نظر همچون کاتالوگ،جلد کتاب،بروشور تبلیغاتی و هر سطح دیگری بکار می آید.
  • مالکان شرکت های موفق با دیدی تازه به امر تبلیغات می توانند از این کالای بسیار کوچک اما کارآمد در تبلیفات خود استفاده کنند و به بروشور خود هویتی متفاوت دهند.

برچسب های پلمپ

نوعی برچسب امنیتی هستند که دارای چسبندگی بسیار قوی می باشند

  • این محصول جهت بسته بندی درب قاب های سی دی و دی وی دی استفاده می گردد و عموما بصورت رول و بصورت شیت های 150 عددی تولید می گردد که در این مجموعه چسب پلمپ ارایه شده بصورت رول بوده و در تعداد و بصورت خرد ارایه می گردد .
  • چسب پلمپ که بصورت گرد برش خورده در بازر به نام های لیبل گرد درب قاب سی دی ، لیبل درب قاب دی وی دی ، برچسب پلمپ ، چسب جهت بسته بندی، برچسب درب پاکت سی دی  و ….. نام برده می شود که این لیبل بصورت گرد و شفاف در قطع های 2 سانتی و 3 سانتی قابل فروش و ارایه می باشد .
  • این محصول بصورت عددی بفروش می رسد و قابلیت فروش در تعداد مختلف را داشته و بصورت برش خورده در هر تعدا این لیبل قابل ارایه می باشد .

به دلیل نوسانات بازار ارز کلیه قیمت ها به روز بوده و شما می توانید از راههای ارتباطی ما از قیمت روز کلیه اجناس مطلع شوید.

قاب cd/dvdقاب سی دی قاب دی وی دیچاپ قاب سی دیچاپ قاب
راه های

تماس با ما


آدرس تلگرام

Baktash_advertising

آدرس اینستاگرام

Baktash_advertising

تلفن

07132340423

09178116919

آدرس

شیراز فلکه هنگ کوچه 2 پلاک 9

ساعت کاری

شنبه الی چهار شنبه 9:30 الی 18:30

پنج شنبه 9:30 الی 14:00

جمعه و تعطیلات رسمی چاپ خانه تعطیل می باشد

ارسال ایمیل